BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 4892279
nr 489 2279
Bordslampfot
nysilver, 1930-tal
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 oktober 2007
kl 16:32:12
300 kr
200 kr
300 kr
350 kr
400 kr
550 kr
500 kr
650 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.